در فریت بار به آمریکا ، باتوجه به محدویتهای موجود، هر مسافر تنها مجاز به داشتن مقدار معینی بار همراه خود در هنگام سفر می باشد و به ازای مازاد بار خود می بایستی که در پای کانتر پرواز جریمه هنگفتی پرداخت نماید. با این تفاسیر اضافه بار به یکی از مهمترین دغدغه های مسافرین، مهاجرین و دانشجویانی که عازم امریکا هستند تبدیل شده است.

توصیه ما به شما بمنظور کاهش هزینه ها، فریت بار به امریکا می باشد. سرویس فریت بار به امریکا شامل پیک آپ بار شما در شهر، بسته بندی در صورت نیاز، انجام امور گمرکی و صدور بارنامه گمرکی میباشد که شما بعنوان فرستنده مختار در انتخاب نوع سرویس مورد نیاز خود میباشد. فقط با برقراری یک تماس کارکنان مجرب ما در محل شما حاضر میشوند و بار شما را برای فریت بار به امریکا مهیا میکنند.

توصیه های ما در فریت بار به آمریکا:

بسته بندی، حمل زمینی تا فرودگاه، انجام امور گمرکی و صدور بارنامه هوایی جهت فریت بار به امریکا را از صفر تا صد به ما بسپارید. با این روش شما به بهترین شکل ممکن پول خود را ذخیره کرده اید و خیالتان بابت کالای ارسالی به امریکا آسوده خواهد بود. ذکر این نکته لازم است که هزینه فریت بار به امریکا حدود ۳۰ درصد جریمه اضافه بار است و بار شما حداکثر ۳ تا ۴ روز دیگر در مقصد به شما تحویل داده خواهد شد. در امر فریت بار به امریکا لزومی به حضور شما در فرودگاه نخواهد بود و ما از جانب شما کلیه امور مربوط به فریت بار به امریکا را عهده دار خواهیم شد.

البته لازم به ذکر است که در امر فریت بار به امریکا بسته بندی کالا از مهمترین اصول کار میباشد.کالای ارسالی شما جهت فریت بار به امریکا نیازمند بسته بندی حرفه ای و اصولی میباشد. در صورت تمایل بسته بندی بار شما توسط کارکنان مجرب ما با بهترین مواد جهت فریت بار به امریکا انجام خواهد گرفت تا خیالتان از بابت سلامت بارتان نیز آسوده گردد.

اگر که شما مسافر امریکا هستید، پس برای فریت بار به امریکا نیاز به بلیط و پاسپورت خواهید داشت. ولی اگر هدف شما از فزیت بار به امریکا ارسال سوغات و یا هدیه برای آشنایانتان میباشد، دیگر نیازی به ارائه بلیط و پاسپورت جهت فریت بار به امریکا نیست. اما اگر شما تاجر هستید و بار شما حالت تجاری بخود گرفته باشد، به منظور فریت بار به امریکا شما نیاز به کارت بازرگانی خواهید داشت. در صورتی که کارت بازرگانی شما در حال حاضر آماده نمیباشد، شرکت قادر است از کارت بازرگانی همکاران جهت فریت بار به امریکا استفاده کند. پس حتما این نکته را با ما در میان بگذارید.

زمانی که بار شما به شهر مقصد در امریکا رسید ۴۸ ساعت در انبار نگهداری میشود و پس از آن شما میبایست هزینه انبارداری پرداخت کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه فریت بار به امریکا با ما تماس بگیرید.