فهرست مطالب

اگر قصد مهاجرت یا مسافرت به کشور هلند را دارید و به دنبال راهی هستید تا لوازم و بارهای خود را با هزینه های کم و اندک، سرعت و ایمنی بالا و بدون محدودیت به مقصد مورد نظر خود ارسال کنید، حمل بار هوایی  از طریق “ارسال بار به هلند” بهترین راه برای شما عزیزان است.

شما می‌توانید انواع بارهای تجاری، مسافری، صادراتی، صنعتی، نمایشگاهی، خرده بار شخصی و … را از طریق فریت بار یا کارگو هوایی و با استفاده از ناوگان مدرن شرکت های هواپیمایی مستقر در ترمینال کارگو فرودگاه امام خمینی  به مقصد خود در کشور هلند ارسال کنید.

مجموعه خدمات فریت بار فرودگاه امام خمینی یکی از معتبر ترین و باتجربه ترین مجموعه های فعال در بخش باربری فرودگاه امام خمینی‌ می‌باشد. این مجموعه با تجاربی که طی سالها فعالیت در ارسال بار به اقصی نقاط دنیا کسب کرده و با بکارگیری بهترین پرسنل متخصص و‌ مجرب در زمینه “حمل بار به هلند”، اقدام به ارائه بهترین خدمات ارسال هوایی بار به هلند کرده است.

مجموعه ما با ارائه با کیفیت ترین خدمات ارسال بار از قبیل بسته بندی تخصصی بار، حمل زمینی بار از سراسر کشور، انجام تشریفات گمرکی به نمایندگی از فرستنده بار، صدور بارنامه هوایی با مناسب ترین نرخ ها و… کمک رسان شما عزیزان در پروسه “فریت بار به هلند” می‌باشد.

شما می‌توانید جهت دریافت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با مشاوران مجموعه ما تماس حاصل کنید و از مشاوره های رایگان در زمینه فریت بار به هلند بهره مند شوید.

ارسال بار به هلند

ارسال بار به هلند

هلند سرزمین لاله ها

کشور هلند ( Netherlands ) سرزمینی در شمال غرب اروپاست که از جنوب با کشور بلژیک و از شرق با کشور آلمان مرز مشترک زمینی دارد. همچنین از ناحیه غرب از طریق راه های دریایی نیز با سرزمین بریتانیا هم مرز می‌باشد. زبان رسمی مردم هلند، هلندی است اما به سبب علاقه مردم این کشور به یادگیری و تعلیم زبان های خارجی اکثر آنها می‌توانند به زبان انگلیسی یا آلمانی و حتی فرانسوی صحبت کنند.

هلند از وضعیت اقتصادی خوبی برخوردار است. بطوریکه کشاورزی و دامداری پایه های اقتصاد آن را تشکیل می‌دهند. همچنین در زمینه استخراج نفت و گاز فعالیت بسیار زیادی دارد. هلند که در پرورش گل و تجارت آن در دنیا همتا ندارد به سرزمین لاله ها و سرزمین آسیاب بادی در دنیا شهرت پیدا کرده است.

نحوه ارسال هوایی بار به هلند

از جمله مشکلاتی که همواره مسافران و مهاجران با آن دست و پنجه نرم می‌کنند، نحوه ارسال بار به هلند است.با توجه به قوانین سختگیرانه ایرلاین ها برای ارسال بار، مسافران ملزم هستند تا تنها مقدار مشخصی از بارهای خود را به هلند ارسال کنند و در صورت تمایل برای ارسال بار بیشتر باید هزینه سنگین و هنگفتی بابت جریمه اضافه بار پرداخت کنند.

 

بیشتر بدانید: آیا نیاز به حضور مسافر جهت فریت بار مسافری به فرودگاه می باشد؟

 

اما نیازی به نگرانی نیست! زیرا فریت بار و یا ارسال هوایی بار با هواپیما به هلند، همان راهی است که شما را از پرداخت هزینه های سنگین و اضافی منع می‌کند و محدودیتی را نیز مشمول نمی‌شود. شما عزیزان می‌توانید از طریق سیستم فریت بار هوایی، انواع بارهای تجاری و یا مسافری خود را بدون هیچگونه محدودیت، به صورت ایمن، بدون دردسر، سریع و آسان و با پرداخت هزینه های کاملا مقرون به صرفه و کمتر نسبت به سایر روش های انتقال بار، به مقصد مورد نظر خود در هلند ارسال کنید.

با اینکه استفاده از سیستم فریت بار، برای ارسال هوایی بار به هلند مورد توجه بالایی قرار گرفته و بسیاری از مسافران و تجار برای حمل هوایی بار به هلند از این طریق اقدام می‌کنند اما بسیاری از آنها با قوانین گمرکی، حراستی و اداری پایانه هوشمند بار فرودگاه امام خمینی و شرایط شرکت های هواپیمایی آشنایی ندارند و همین موضوع باعث می‌شود با مشکلات زیادی رو به رو شوند. پس با ما در ادامه مطلب همراه باشید تا به ارائه نکات بیشتری در راستای فریت بار و ارسال هوایی بار به هلند بپردازیم.

حمل بار هوایی توسط مجموعه خدمات فریت بار فرودگاه امام به هلند از چه مزیت هایی برخوردار است؟

 • ارسال هوایی بار به هلند در زمان بسیار کم

همانطور که می‌دانید، قطعا انواع هواپیماهای مدرن امروزی سریع ترین وسیله نقلیه‌ ساخته شده به دست بشر تا به الان هستند که می‌توانند در کمترین زمان به جا به جایی مسافران و بار های مسافری و تجاری بپردازند. طبق تحقیقات مشخص شده که در چند دهه آینده هواپیماها  به حدی پیشرفته میشوند که می‌شود طی دو الی سه ساعت به دورترین نقاط دنیا سفر کرد.

 • ارسال انواع کارگو و خرده بار به هلند با هزینه اندک

اگر تجربه ارسال بار زمینی و دریایی را داشته باشید حتما می‌دانید که با وجود محدودیت این مسیر ها باید هزینه های بالایی جهت کرایه کامیون ها و کانتینر ها پرداخت کنید؛ در حالی که شما عزیزان می‌توانید با پرداخت هزینه های اندک و کم انواع بار نظیر بارهای صادراتی، صنعتی، خرده بار و … را بدون محدودیت نوع، وزن و حجم کالا به مقاصد دوری همچون هلند ارسال کنید.

 

بیشتر بدانید: وسایل ممنوع فریت بار چیست ؟

 

 • حمل بار هوایی به کانادا، راهی ایمن و منحصر به فرد جهت ارسال کارگو

با اینکه ارسال بار با هواپیما نسبت به سایر مسیرهای حمل بار مزیت های بیشتری دارد، اما قطعا بی عیب هم نیست. با این حال ارسال هوایی بار به دلیل کاهش مسافت، افزایش سرعت و حذف مشکلات جاده‌ای، روشی ایمن محسوب می‌‌شود. همچنین وجود برج مراقبت که به طور مداوم امنیت مسافران را چک می‌کند در ایمنی هواپیما، مسافران و بارهای ارسالی بی تاثیر نیست.

 • ارسال بار به هلند صورت همه جانبه و بدون محدودیت

مسافران ، مهاجران، صنعتگران، هنرمندان و حتی تجار می‌توانند بدون نگرانی در رابطه با وزن و حجم بار خود، انواع بارهای تجاری و مسافری شامل مواد غذایی، لوازم منزل، اضافه بار مسافری، آثار هنری، تجهیزات ورزشی و… را به راحتی و از طریق ساز و کار فریت بار به هلند ارسال کنند.

 • مشاوره و خدمات جانبی توسط شرکت های فریت بار به هلند

شرکت های فریت بار (فریت فورواردر) در که در قسمت خدمات باربری فرودگاه امام خمینی مستقر هستند، وظیفه دارند تا در صورت لزوم و درخواست فرستنده یا مشتری پاسخگوی سوالات آنها بوده و به ارائه مشاوره و سایر خدمات جانبی به آنها بپردازند. فرستادن بار با هواپیما به کشور هلند از طریق پایانه هوشمند بار فرودگاه امام خمینی

مکان دقیق پایانه هوشمند بار در فرودگاه امام

به هنگام مراجعه به فرودگاه امام از سمت اتوبان تهران قم یا همان بزرگراه خلیج فارس، پس از طی حدود بیست و سه کیلومتر از عوارضی اتوبان از سمت تهران به قم، از خروجی فرودگاه امام خارج شده، در بزرگراه فرودگاه از دومین خروجی سمت راست خارج شده ، مجددا  اولین خیابان سمت راست را ادامه داده تا به بلوار پایانه هوشمند بار( بلوار خاتم) برسید، بعد از طی حدود یک کیلومتر در سمت راست شما به ورودی  پایانه هوشمند بار فرودگاه امام می رسید.

نکته مهم: جهت آگاهی شما از فاصله تقریبی چند میدان اصلی شهر  تهران تا قسمت کارگو فرودگاه امام و مدت زمان رفت و آمد در اینجا ذکر می شود. توجه داشته باشید که مدت زمان ذکر شده جهت رفت و آمد، بدون احتساب ترافیک شهر تهران می باشد و بطور قطع مدت زمان رفت و برگشت به بخش فریت بار فرودگاه از زمان ذکر شده بسیار بیشتر خواهد شد!

 • فاصله میدان تجریش تا پایانه هوشمند بار در بخش کارگو فرودگاه امام خمینی حدود شصت کیلومتر و مدت زمان رانندگی فقط جهت رفت و برگشت (بدون در نظر گرفتن ترافیک شهر تهران) دو ساعت است.
 • فاصله میدان آزادی تا پایانه هوشمند بار در بخش کارگو فرودگاه امام خمینی حدود چهل و شش کیلومتر و مدت زمان رانندگی فقط جهت رفت و برگشت (بدون در نظر گرفتن ترافیک شهر تهران) یک ساعت ونیم است.
 • فاصله میدان فاطمی تا پایانه هوشمند بار در بخش کارگو فرودگاه امام خمینی حدود پنجاه و سه کیلومتر و مدت زمان رانندگی فقط جهت رفت و برگشت (بدون در نظر گرفتن ترافیک شهر تهران) یک ساعت و نیم است.
 • فاصله میدان کاج در سعادت آباد تا پایانه هوشمند بار در بخش کارگو فرودگاه امام خمینی حدود پنجاه و پنج کیلومتر و مدت زمان رانندگی فقط جهت رفت و برگشت (بدون احتساب ترافیک شهر تهران) یک ساعت و نیم است.
 • فاصله میدان هفت تیر تا پایانه هوشمند بار در بخش کارگو فرودگاه امام خمینی حدود پنجاه کیلومتر و مدت زمان رانندگی فقط جهت رفت و برگشت (بدون در نظر گرفتن ترافیک شهر تهران) دو ساعت است.
 • فاصله میدان هفت حوض تا پایانه هوشمند بار در بخش کارگو فرودگاه امام خمینی حدود شصت و سه کیلومتر و مدت زمان رانندگی فقط جهت رفت و برگشت (بدون در نظر گرفتن ترافیک شهر تهران) حدود دو ساعت است.
 • محدوده زمانی کار پایانه هوشمند بار فرودگاه امام

پایانه هوشمند تحت نظر گمرک فرودگاه امام از ساعت هشت صبح تا پانزده بعد از ظهر به طور رسمی فعالیت میکند. پایانه هوشمند بار  روزهای پنج شنبه و جمعه و تعطیلات رسمی ، دایر نمی باشد.

 • انجام فرآیند اداری فریت بار به هلند چه مقدار طول می‌کشد؟

از هنگام تحویل بار در گمرک فرودگاه امام خمینی، مراحل اداری لازم جهت فریت بار به هلند، با در نظر گرفتن تشریفات گمرکی، صدور بارنامه و تحویل بار به ایرلاین منتخب، به طور خوشبینانه به یک روز کامل کاری زمان نیاز دارد.

 • چه کسانی قادر به ارسال هوایی بار به هلند می‌باشند؟

بر اساس قوانین گمرکی فرودگاه امام خمینی، همه افراد اعم از مسافر، مهاجر، تاجر، دانشجو و… می‌توانند از طریق همکاری با پایانه هوشمند بار فرودگاه امام خمینی اقدام به ارسال هوایی بارهای خود به هلند کنند.

 • انواع بارهایی که می‌توان از پایانه هوشمند بار فرودگاه‌‌ امام به هلند فرستاد

در صورتی که قصد ارسال بار به کشور هلند از طریق ترمینال کارگو فرودگاه امام خمینی را دارید، توصیه می‌کنیم که قبل از هرگونه اقدام به ارسال و یا ثبت درخواست جهت فریت بار، ابتدا قوانین مربوط به کالاهای مجاز ارسالی را مطالعه کرده تا هنگام فریت بار دچار مشکل نشوید. در ادامه مطالب به چند نمونه از این کالاهای مجاز اشاره خواهیم‌ کرد. با ما همراه باشید.

  • ارسال لوازم و اثاثیه خانه به صورت هوایی به هلند

به دلیل عدم محدودیت در حمل بار هوایی با هواپیما، بهترین راه جهت ارسال  لوازم منزل برای  مهاجران به هلند، استفاده از سیستم مجموعه خدمات فریت بار فرودگاه امام خمینی است.

بطوریکه شما عزیزان می‌توانید تمام لوازم منزل خود اعم از وسایل آشپزخانه، تلویزیون، میز و صندلی، تخت، مبلمان، فرش و… را به راحتی به هلند ارسال کنید.

  • حمل لوازم و امکانات شخصی و اضافه بارهای مسافری به صورت هوایی هلند

مسافرانی که برای ارسال بارها و لوازم شخصی خود به هلند با مشکل اضافه بار رو به رو هستند؛ می‌توانند تمام وسایل و لوازم مورد نیاز خود را با استفاده از مجموعه خدمات فریت بار فرودگاه امام خمینی به صورت تخصصی بسته بندی کرده و با کمترین هزینه ممکن و به صورت هوایی به هلند ارسال کنند.

  • ارسال بار و لوازم و امکانات دانشجویی به صورت هوایی به هلند

هلند کشوری مهاجر پذیر است و با توجه به اوضاع آموزشی خوبی و منحصر به فردی که دارد، اکثر مهاجران آن را دانشجویان تشکیل می‌دهند.

اگر شما نیز از افرادی هستید که قصد ارسال لوازم دانشجویی خود به این کشور را دارید می‌توانید از مبدا فرودگاه امام خمینی اقدام به ارسال هوایی بار و لوازم خود به این کشور کنید.

  • حمل انواع مختلف بسته به صورت هوایی به هلند

شما می‌توانید بسته های کوچک و بزرگ (تا وزن ۴۵ کیلو گرم) را حاوی انواع هدیه، مواد غذایی، سوغاتی، خرده بار شخصی و… جهت ارسال به دوستان و بستگان خود که مقیم یکی از شهر های هلند هستند، از مبدا ترمینال کارگو فرودگاه امام خمینی و با همکاری شرکت های فریت بار مستقر در آن، به هلند ارسال کنید.

  • ارسال حیوانات خانگی به صورت هوایی به هلند

حیوان های خانگی از جمله مواردی هستند که شما عزیزان می‌توانید از طریق پایانه هوشمند بار فرودگاه امام خمینی به کشور هلند ارسال کنید. توجه داشته باشید که قوانین خاصی برای ارسال حیوان ها در گمرک فرودگاه امام خمینی وجود دارد.

که این قوانین از حیث حساسیت بالای ارسال هوایی حیوانات خانگی به عنوان موجود زنده و جاندار وضع شده اند. همچنین ممکن است برخی ایرلاین ها اجازه ارسال حیوان ها را ندهند؛ یا برای آن  ها محدودیت هایی را اعلام کرده باشند. پس بهتر است که از قبل از هرگونه اقدام، از کلیه قوانین و محدودیت های مربوط به ارسال حیوان به هلند اطلاع حاصل کنید، تا در روند ارسال دچار مشکل نشوید.

  • ارسال تابوت و جنازه متوفی به صورت هوایی به هلند

از جمله مشکلاتی که افراد مقیم در کشورهای خارجی با آن رو به رو هستند، فوت عزیزان و بستگانشان در ایران و مشکلات ارسال هوایی آن به هلند می‌باشد. ارسال تابوت و جنازه متوفی شامل تشریفات و مراحل پیچیده‌ای است که اگر از آنها اطلاع نداشته باشید در پروسه ارسال آن به هلند به مشکل برمیخورید. پس از کسب اطلاعات در این باره غافل نشوید.

  • ارسال بارها و کالاها صادراتی و تجارتی به صورت هوایی به هلند

همواره تجار، صادرکنندگان و تولید کنندگان بار برای ارسال محمولات خود به هلند دنبال راهی سریع، ایمن، بدون محدودیت و مقرون به صرفه می‌گردند. اگرشما نیز قصد انجام معاملات تجاری، ورود به بازار هلند، صادرات بار و عرضه محصولات خود در این کشور را دارید؛ حمل بار هوایی و کارگو بهترین روش برای ارسال بارهای تجاری  شما به هلند می‌باشد.

در ادامه به معرفی بخشی از کالاهای صادراتی به هلند از مبدا کارگو فرودگاه امام خمینی می‌پردازیم:

   • فرستادن فرش به هلند

فرش یکی از محبوب ترین کالاهای ایرانی در دیگر کشورها و از اصلی ترین کالاهای صادراتی به هلند می‌باشد، که به وسیله ناوگان های هواپیمایی مدرن، موجود در قسمت کارگو فرودگاه امام خمینی به این کشور ارسال می‌شود.

چنانچه قصد ارسال فرش و صنایع دستی تولیدی خود را دارید، می‌توانید برای ارسال هوایی آن از قسمت ترمینال بار فرودگاه امام خمینی اقدام نمایید.

   • فریت کالاهای نمایشگاهی و صنعتی

با توجه به حساسیت بالای کالاهای صنعتی در حمل و نقل، و همچنین سرعت و امنیت منحصر به فرد هواپیما در ارسال بارهای هوایی، بهترین راه برای ارسال کالاهای نمایشگاهی و صنعتی به مقاصد دوری نظیر هلند استفاده از هواپیما و کارگو فرودگاه امام خمینی است.

   • فریت مواد غذایی، زعفران و خشکبار

به دلیل حساسیت بالای مواد خوراکی و احتمال بالای فاسد شدن آنها در برابر شرایطی محیطی و‌جوی همچون فشار، تغییرات دما، رطوبت، گذر زمان و… ارسال آنها بایستی با بسته بندی های تخصصی و در زمان های کوتاه و محدود انجام شود.

لذا بهترین راه برای حمل هوایی مواد غذایی به مقاصد دوری نظیر هلند ارسال آنها با هواپیما می‌باشد.

شما می‌توانید مواد غذایی، زعفران، میوه، خشکبار، شیرینی، سبزیجات، گوشت و.. را از طریق هواپیما به هلند ارسال کنید.

   • حمل اثر و تابلو های هنری به صورت ایمن و هوایی به هلند

اگر قصد شرکت در نمایشگاه ها و رویداد های هنری هلند را دارید و قصد دارید آثار هنری خود را در آنجا به نمایش بگذارید، فریت آثار هنری و تابلو های نقاشی با هواپیما بهترین راه ارسال بار شما می‌باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با مشاوران ما تماس بگیرید.

برخی محدودیت های فریت بار به هلند

حمل بار هوایی به هلند

حمل بار هوایی به هلند

قوانین حاکم در مجموعه پایانه هوشمند بار و گمرک فرودگاه امام خمینی

لازم است بدانید، ارسال طلا بیش از ۱۵۰ گرم، پول نقد بیش از حد مجاز، عتیقه، انواع مواد مخدر، اسلحه و مهمات و… طبق قوانین گمرکی فرودگاه امام اکیدا ممنوع می‌باشد. کلیه مسافران می‌توانند پس از طی مراحل بسته بندی استاندارد بار، انجام تشریفات گمرکی و صدور بارنامه، نسبت به تحویل بار خود به شرکت های هواپیمایی واقع در مجموعه خدمات فریت بار فرودگاه امام خمینی جهت ارسال به هلند اقدام کنند.

قابل توجه تجاری که قصد ارسال بار های تجاری خود به کشور هلند را دارند، ارسال بار های تجاری مستلزم طی مراحل اداری بیشتر و ارائه مدارک شغلی، کارت بازرگانی، گواهی مبدا و… است. جهت اطلاع از سایر قوانین گمرکی فرودگاه امام خمینی با مشاوران ما در مجموعه فریت بار فرودگاه امام تماس حاصل کنید.

 • محدودیت های موجود در خطوط هوایی مد نظر جهت فریت بار به هلند

به جهت حفظ امنیت مسافران، هواپیما و محموله های ارسالی موجود در هواپیما، خطوط هوایی و ایرلاین ها اقدام به وضع قوانینی کرده اند تا امنیت لازم را جهت حمل بار هوایی به هلند فراهم سازند. تمام مسافران، مهاجران و تجار باید از این قوانین تبعیت کنند در غیر این صورت بار آنها پذیرش نمی‌شود و با متخلفین  در این زمینه به شدت برخورد خواهد شد.

فرستندگان هرگونه بار تجاری و مسافری باید از قوانین حمل کالاهای خطرناک که توسط سازمان حمل هوایی بار تعیین شده است تبعیت کنند.

تمام بار های ارسالی بایستی به طور تخصصی بسته بندی شوند در غیر این صورت باعث آسیب به بار، هواپیما، مسافران و خدمه پرواز می‌شود.

 • مقررات گمرک هلند

مسافرانی که قصد ارسال بار به هلند را دارند باید قبل از هرگونه اقدام به ارسال بار، با گمرک کشور هلند در ارتباط و در تماس باشند و از قوانین گمرکی این کشور از جمله نحوه پذیرش بار، چگونگی ترخیص بار از گمرک ، محاسبه هزینه، کالاهای مجاز برای ارسال به هلند و… اطلاع حاصل کنند.در غیر این صورت هنگام تحویل و ترخیص بار با مشکل مواجه شده و مجبور به پرداخت هزینه و جریمه های سنگین گمرکی بنا به مقررات کشور هلند می‌شوند.

عوامل تأثیر گذار در تعیین هزینه های ارسال هوایی بار به هلند چیست؟

عوامل زیادی هستند که در تعیین هزینه ارسال بار به هلند نقش دارند که در ادامه مقاله به معرفی سه مورد از مهم ترین آنها   (نوع بار، وزن و حجم بار و نحوه انتخاب وسایل)می‌پردازیم.

 • نوع بار

تجاری یا مسافری بودن بار نقش زیادی در هزینه ارسال بار به هلند دارد. بار های تجاری برای ارسال به هلند نیازمند به بسته بندی تخصصی،استفاده از پالت، جعبه های مخصوص حمل بار و.. هستند. همچنین ارسال این اقلام نیازمند انجام امور و تشریفات اداری و ارائه مدارک شغلی ، کارت بازرگانی و… هستند. در هنگام ترخیص بار نیز در گمرک فرودگاه هلند مستلزم پرداخت عوارض گمرکی می‌باشند. در حالیکه برای ارسال بارهای مسافری نیازی به طی مراحل اداری طولانی نیست و پروسه دشواری ندارد. همچنین این گونه بارها مشمول عوارض گمرکی نیز نمی‌شوند.

 • حجم بار

لازم به ذکر است که وزن و حجم بار رابطه مستقیمی با هزینه ارسال بار به هلند دارد؛ پس هرچه وزن و حجم بار ارسالی بیشتر باشد هزینه ارسال آن نیز بیشتر خواهد بود.

توصیه می‌شود برای ارسال بارهایی که بیش از ۴۵ کیلوگرم وزن دارند و حجم زیادی اشغال می‌کنند، از فریت بار یا کارگو هوایی جهت ارسال آنها به هلند بهره ببرید. فریت بار و حمل بار با هواپیما، سریع ترین، امن ترین و مقرون به صرفه ترین راه ارسال بار به هلند محسوب می‌شود.

 • نحوه گزینش وسایل

 اینکه باری که قصد ارسال آن به هلند را دارید چه محتویاتی دارد در تغییر و نوسان هزینه های حمل بار هوایی به هلند نقش دارد. به طور مثال اگر برای مهاجرت به هلند،  فقط چمدان لباس، خرده بار شخصی، آلبوم خانوادگی را انتخاب کرده باشید، در این صورت بار شما فقط و فقط نیاز به بسته بندی جزئی  داشته و نیازی به طی مراحل پیچیده و دریافت مجوز های مخصوص و رسمی نمی‌باشد.

همچنین عوارض و مالیات های گمرکی نیز در گمرک فرودگاه هلند شامل آن نمی‌شود. اما اگر تمام وسایل منزل خود را جمع کرده باشید، بار شما می‌بایست به طور تخصصی بسته بندی شود و ممکن است که در گمرک فرودگاه مقصد بنا به تشخیص افسر گمرک مبنی بر تجاری بودن همه یا برخی از اقلام ارسالی عوارض گمرکی به بار تعلق بگیرد.

برای ارسال کارگو به هلند توسط باربری فرودگاه امام به چه مقدار زمان نیاز است؟

مدت زمان رسیدن بار به هلند، با در نظر گرفتن نقش شرکت های هواپیمایی، مسیر پرواز و ترافیک بار در ترمینال کارگو فرودگاه امام خمینی متغیر می‌باشد. اما بطور معمول زمان ارسال بار هوایی به هلند حدودا بین چهار الی پنج روز کاری به طول می‌انجامد.

ارسال هوایی بار به هلند

ارسال هوایی بار به هلند

چگونگی ترخیص بار از گمرک فرودگاه های هلند

در ارسال بار به هلند هیچ گونه محدودیتی جهت ارسال بار تجاری و غیر تجاری وجود ندارد. این به این معنی است که شما می‌توانید هر مقدار بار را صرف نظر از وزن و حجم آن به کشور هلند ارسال کنید. کالاهایی که به صورت تجاری وارد این کشور می‌شوند از نظر گمرکی مورد بررسی قرار می‌گیرند و با لیست ارائه شده در بارنامه تطابق داده می‌شوند. در صورت عدم مغایرت و پرداخت عوارض گمرکی، بار شما آماده ترخیص خواهد بود.

توجه داشته باشید که به بار های مسافری مستعمل هیچگونه عوارض گمرکی تعلق نمی‌گیرد. پس از رسیدن بار به فرودگاه شهر مقصد، شما تا ۴۸ ساعت زمان دارید تا جهت ترخیص بار خود اقدام کنید؛ در غیر این صورت پس از ۴۸ ساعت بار شما به انبار انتقال پیدا کرده و از آن به بعد هزینه های انبارداری نیز برای شما لحاظ می‌گردد.

برخی خدمات ارائه شونده توسط خدمات مجموعه فریت بار فرودگاه امام جهت ارسال هوایی بار به هلند

 • بسته بندی بارهای ارسالی به صورت تخصصی

مجموعه خدمات فریت بار فرودگاه امام خمینی، جهت اطمینان خاطر فرستندگان بار به هلند، امکان بسته بندی تخصصی انواع بارهای تجاری و مسافری را فراهم کرده است. به این منظور شما عزیزان می‌توانید جهت انجام هماهنگی های لازم برای بسته بندی بار با کارشناسان مجموعه ما تماس بگیرید و هماهنگی های لازم را انجام دهید.

 • ترابری بار از‌تمامی شهرهای ایران

بعد از ثبت درخواست شما جهت فریت بار به هلند و بسته‌بندی تخصصی بار، محموله مدنظر شما از هر نقطه شهر و کشور توسط مجموعه خدمات فریت بار فرودگاه امام خمینی  با مناسب ترین و نازلترین هزینه به ترمینال بار فرودگاه امام خمینی جهت فریت بار به هلند منتقل می‌شود.

 • انبارداری بارهای ارسالی به هلند

مجموعه خدمات فریت بار فرودگاه امام خمینی، امکان نگهداری و انبارداری بارهای مسافران را قبل از آغاز پروسه فریت بار به هلند فراهم کرده تا در صورت لزوم، فرستندگان بتوانند تا فرارسیدن زمان ارسال بارهای خود به هلند، از خدمات نگهداری و انبارداری این مجموعه بهره مند شوند.

 • انجام تشریفات گمرکی لازم برای بارهای ارسال شده به هلند

لازم است بدانید، به مراحل وزن کردن و تعیین حجم محموله، تایید اصالت کالا، دریافت مدارک لازم جهت خروج قانونی بار از مرز هوایی کارگو فرودگاه امام، دریافت پته مسافری و… تشریفات گمرکی گفته می‌شود؛ که انجام آن برای خروج قانونی بار از گمرک فرودگاه امام و تحویل آن در گمرک فرودگاه مقصد (هلند) ضروری است. مسافران جهت انجام مراحل تشریفات گمرکی به مدارک زیر نیاز پیدا می‌کنند:

 • لیست بسته‌ بندی کالاها به همراه ابعاد آنها
 • اصل پاسپورت فرستنده و گیرنده بار
 • اصل کارت ملی فرستنده و گیرنده باز
 • کپی بلیط 
 • آدرس کامل فرستنده و گیرنده بار، همراه با کد پستی گیرنده بار و شماره تلفن وی در مقصد مورد نظر
 • صدور بارنامه هوایی با مناسب ترین نرخ حمل  جهت ارسال هوایی بار به هلند

پس از انجام مراحل تشریفات گمرکی نوبت به صدور بارنامه هوایی با مناسب ترین نرخ روز حمل بار هوایی به هلند می‌رسد. مسافران می‌توانند پس از پرداخت صورتحساب های ثبت شده در بارنامه هوایی اقدام به تحویل بار خود به شرکت حمل بار کنند.

 

بیشتر بدانید: مدت زمان فریت بار تا رسیدن به مقصد چقدر می باشد؟

 

در آخر شما عزیزان می‌توانید جهت ارسال سریع و‌ایمن بارهای خود به مقاصد دوری همچون هلند، به مجموعه خدمات فریت بار فرودگاه امام خمینی با سالها سابقه در این زمینه اعتماد کنید. جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه فریت بار به هلند، به پایانه هوشمند بار، واقع در فرودگاه امام خمینی مراجعه کرده و‌ یا با مجموعه ما تماس حاصل کنید.

سوالات متداول