فهرست مطالب

چنانچه شما عزیزان قصد سفر به کشور دانمارک را دارید و نیازمند ارسال بار بیشتری از حد مجاز و سقف تعیین شده هستید و یا قصد دارید اجناس تجاری خود را به این کشور ارسال کنید، می‌توانید از خدمات مجموعه ما (مجموعه خدمات فریت بار فرودگاه امام خمینی)  در راستای فریت بار، حمل هوایی کارگو و ارسال اضافه بارهای مسافری بهره‌‌ مند شوید.  همچنین در صورتی که مایل به ارسال کالاهای صادراتی خود به کشور دانمارک هستید، می‌توانید با اطمینان خاطر از خدمات این مجموعه در راستای حمل تخصصی بارهای خود به کلیه شهر های دانمارک استفاده کنید.

مجموعه خدمات فریت بار فرودگاه امام خمینی یکی از معتبر ترین شبکه های حمل و نقل هوایی بار، مستقر در بخش باربری فرودگاه امام خمینی بوده که در جهت ارسال هوایی بار ، کارگو و فریت بار به مقاصد دوری  نظیر دانمارک از طریق همکاری با شرکت های هواپیمایی معتبر و فعال در ایران آماده خدمت رسانی به شما مسافران، مهاجران و تجار عزیز است.

در واقع شما عزیزان می‌توانید کلیه‌ی بار های تجاری و مسافری خود را از جمله اضافه بار مسافری، وسایل و خرده بار شخصی و کلیه اجناس تجاری مجاز را با رعایت کلیه قوانین و مقررات حمل و نقل هوایی و از طریق حمل بار هوایی با استفاده از ناوگان های مدرن شرکت های هواپیمایی مستقر در ترمینال کارگو فرودگاه امام خمینی به مقصد خود در فرودگاه های کشور دانمارک ارسال کنید.

چنانچه تمایل دارید بارهای خود را با کمترین نگرانی از بروز آسیب های احتمالی و با پرداخت کمترین هزینه ممکن به دانمارک ارسال کنید لازم است بدانید که در میان کلیه مسیر های حمل بار، ارسال هوایی بار امن ترین، سریع ترین و مقرون به صرفه ترین راه جهت انتقال بار به دانمارک است.

شما می‌توانید جهت ارسال بار خود از خدمات این مجموعه نظیر مشاوره های رایگان، بسته بندی های تخصصی بار، انجام تشریفات گمرکی، حمل بار تا باربری فرودگاه امام خمینی، انجام امور اداری و تهیه مدارک لازم و همچنین صدور بارنامه هوایی با مناسب ترین قیمت استفاده کنید.

 

ارسال بار به دانمارک

ارسال بار به دانمارک

 

دانمارک، سرزمینی در شمال اروپا

دانمارک کشوری در بخش شمالی قاره اروپا است که از ناحیه شمالی به تنگه اسکاژراک، از ناحیه غربی به دریای بالتیک، از ناحیه شرقی به دریای شمال و از ناحیه جنوبی به‌کشور آلمان متصل است. پایتخت این کشور کپنهاگ نام دارد. بخش های زیادی از کشور دانمارک در نزدیکی دریا قرار داشته و وجود زمین های کشاورزی فراوان در بخش اعظمی از خاک این کشور، دانمارک را به عنوان کشوری حاصلخیز تبدیل کرده است.

کشور دانمارک به صادرات فرآورده های لبنی، کشتی و نفتکش های غول پیکر، پوست سمور و روباه، دارو و تجهیزات پزشکی معروف است و توانسته سالهای زیاد و فراوانی را به عنوان کشوری نمونه که کمترین میزان فساد اقتصادی را داشته به دنیا معرفی شود. شرایط بسیار خوب تحصیلی در این کشور و سطح بالای رضایتمندی از زندگی در دانمارک باعث جلب توجه مهاجران و دانشجویان شده و سالانه تعداد زیادی از مردم در سراسر دنیا به این کشور مهاجرت می‌کنند.

از جمله مکان های دیدنی کشور دانمارک که هرساله گردشگران فراوانی را به خود جذب می‌کند می‌توان اشاره کرد به باغ تیوولی، بندر نیهاون، موزه ملی دانمارک، گالری ملی دانمارک، کاخ کریستین بورگ، کاخ فردریکس برگ، خانه لگو و …

طریقه ارسال هوایی بار به دانمارک

همواره نحوه ارسال انواع بار و مشکلات مربوط به اضافه بار که تقریبا هر مسافری با آن دست و پنجه نرم می‌کند، از جمله مشکلات و مسائل تجار، مهاجران و مسافران هنگام سفر به کشور دانمارک بوده و است. با توجه به قوانین و مقررات حمل و نقل هوایی و دستورالعمل های ایرلاین ها، هر مسافر تنها قادر به ارسال مقدار مشخص و تعیین شده ای از بار به کشور دانمارک است و در صورت تمایل به ارسال اضافه بار، بایستی هزینه های بالایی را جهت جریمه به ایرلاین ها پرداخت نمایند.

از جمله راه هایی که شما را از پرداخت هزینه های گزاف و بیهوده باز می‌دارد و ارسال باری به صورت امن، سریع، آسان و مقرون به صرفه را برای شما به همراه دارد استفاده از سیستم فریت بار جهت حمل هوایی بار به دانمارک است. شما عزیزان می‌توانید با استفاده از فریت بار، کلیه اجناس تجاری و غیر تجاری مجاز خود را به شکل کاملا قانونی و با رعایت اصول حمل و نقل هوایی و همچنین با پرداخت کمترین هزینه ها به دانمارک ارسال نمایید.

توجه داشته باشید که این روش از حمل بار همچنان که نسبت به سایر مسیرها نظیر سرویس پست پیشتاز، خدمات حمل سریع شرکت های کریر ، حمل زمینی و دریایی از هزینه کمتری برخوردار است، سرعت بیشتری نیز در ارسال بار دارد و ایمن ترین راه انتقال بار به شمار می‌رود.

با توجه به این امر که دانمارک کشوری مهاجر پذیر است و دانشجویان زیادی را نیز جهت تحصیل به خود جذب کرده است، بسیاری از مسافران و مهاجران به این کشور با دغدغه ارسال لوازم منزل، وسایل آشپزخانه، وسایل شخصی، لوازم دانشجویی، کتاب و… رو به رو هستند که با استفاده از سرویس فریت بار توسط مجموعه خدمات فریت بار فرودگاه امام خمینی می‌توانند با خیال راحت بارهای خود را به شهر مقصد خود در کشور‌ دانمارک ارسال کنند.

چنانچه با قوانین و مقررات حمل و نقل هوایی بار، نحوه پذیرش بار در فرودگاه های دانمارک، محدودیت های گمرکی و حراستی، نحوه محاسبه هزینه های ارسال بار و… آشنایی ندارید، پیشنهاد می‌کنیم در ادامه مطلب با ما همراه باشید. چراکه عدم آگاهی از موارد فوق می‌تواند آسیب و خسارت های زیادی را به مسافر و یا فرستنده بار وارد کند.

برخی شاخص های مفید حمل بار هوایی به دانمارک

 • ارسال بار در‌ زمان کوتاه

از میان کلیه مسیر های حمل بار اعم از زمینی، دریایی و هوایی، ارسال بار به شیوه هوایی و با استفاده از ناوگان های مدرن شرکت های هواپیمایی مستقر در بخش ترمینال بار فرودگاه امام خمینی، سریع ترین راه ارسال بار به کشور دانمارک است. زیرا شامل محدودیت های حمل نقل مسیر های زمینی و دریایی نمی‌شود.

 • ارسال بار با هزینه کم

شما عزیزان می‌توانید کلیه لوازم منزل، وسایل آشپزخانه، اضافه بارهای مسافری، لوازم و خرده بارهای شخصی خود را جهت ارسال بار به دانمارک از طریق ارسال هوایی و از طریق باربری پایانه هوشمند بار فرودگاه امام خمینی با به صرفه ترین و‌ نازلترین هزینه های ممکن به کشور دانمارک ارسال کنید. حمل بار هوایی نسبت به سایر روش های انتقال بار،  در کنار مزیت هایی چون سریع تر و ایمن تر بودن پروسه ارسال بار، از هزینه های کمتری نیز برخوردار است.

 • ارسال بار به صورت ایمن و سریع

با توجه به اینکه پروسه و روند ارسال بار به کشور دانمارک شامل مراحل متنوع و جا به جایی های متعدد است، ارسال بار به صورت هوایی با کاهش جا به جایی موجب کاهش احتمال بروز آسیب به بار نیز می‌شود. همچنین  دقت داشته باشید که فرودگاه ها در کلیه کشور ها از اماکن امن محسوب می‌شوند که شرایط امنیتی بالایی برای آن لحاظ می‌گردد و ایمن ترین راه برای ورود و خروج کالاهای تجاری محسوب می‌شود.

 • ارسال بار به صورت همه جانبه و بدون محدودیت

یکی از بهترین مزیت های ارسال بار از طریق استفاده از سرویس فریت بار، امکان ارسال انواع بار های تجاری و مسافری  بدون هیچگونه محدودیت به کشور دانمارک است. لذا شما می‌توانید کلیه اجناس خود شامل لوازم منزل، وسایل شخصی، اضافه بار مسافری و هر آنچه که اشخاص با توجه به شرایط شغلی، زندگی و علت سفر خود به آن نیاز دارند را بدون محدودیت در زمینه وزن و ابعاد به شهر مقصد خود در دانمارک ارسال کنید.

 • شرکت های فریت بار به دانمارک (فریت فوروارد)، مشاوره و خدمات جانبی

کسب اطلاعات لازم در زمینه نحوه ارسال هوایی بار به دانمارک، قوانین و مقررات حمل و نقل هوایی، محدودیت های گمرکی کشور دانمارک، نحوه محاسبه هزینه های حمل بار و… قبل از اقدام به ارسال بار به این کشور ضروری است و شما عزیزان می‌بایست جهت ارسال بارهای مسافری، مهاجری و یا صادرات اجناس تجاری خود از کلیه موارد فوق اطلاعات لازم را کسب کنید.

شرکت های فریت بار مستقر در پایانه هوشمند بار فرودگاه امام خمینی که نظارت بر اجرای قوانین گمرکی و دستورالعمل های شرکت های هواپیمایی را برعهده دارند، وظیفه ارائه خدماتی نظیر مشاوره های تخصصی و رایگان و ارائه سایر خدمات جانبی به مسافران و فرستندگان بار به دانمارک را نیز عهده دار هستند.

 

 

بارهای خود را جهت ارسال کارگو به دانمارک به پایانه هوشمند بار فرودگاه امام بسپارید

 • مکان دقیق پایانه هوشمند بار

به هنگام مراجعه به فرودگاه از قسمت اتوبان تهران قم یا همان بزرگراه خلیج فارس، پس از طی حدود بیست و سه کیلومتر از عوارضی اتوبان از سمت تهران به قم، از خروجی فرودگاه امام خارج شده، در بزرگراه فرودگاه از دومین خروجی سمت راست خارج شده ، مجددا  اولین خیابان سمت راست را ادامه داده تا به بلوار پایانه هوشمند بار( بلوار خاتم) برسید، بعد از طی حدود یک کیلومتر در سمت راست شما به ورودی  پایانه هوشمند بار فرودگاه امام می رسید.

نکته: جهت آگاهی شما از فاصله تقریبی چند میدان اصلی شهر  تهران تا قسمت کارگو فرودگاه امام و مدت زمان رفت و آمد در اینجا ذکر می شود. توجه داشته باشید که مدت زمان ذکر شده جهت رفت و آمد، بدون احتساب ترافیک شهر تهران می باشد و بطور قطع مدت زمان رفت و برگشت به بخش فریت بار فرودگاه از زمان ذکر شده بسیار بیشتر خواهد شد!

 • فاصله میدان تجریش تا پایانه هوشمند بار در قسمت کارگو فرودگاه امام خمینی حدود شصت کیلومتر و مدت زمان رانندگی فقط جهت رفت و برگشت (بدون احتساب ترافیک شهر تهران) دو ساعت است.
 • فاصله میدان آزادی تا پایانه هوشمند بار در قسمت کارگو فرودگاه امام خمینی حدود چهل و شش کیلومتر و مدت زمان رانندگی فقط جهت رفت و برگشت(بدون احتساب ترافیک شهر تهران) یک ساعت ونیم است.
 • فاصله میدان فاطمی تا پایانه هوشمند بار در قسمت کارگو فرودگاه امام خمینی حدود پنجاه و سه کیلومتر و مدت زمان رانندگی فقط جهت رفت و برگشت (بدون احتساب ترافیک شهر تهران) یک ساعت و نیم است.
 • فاصله میدان کاج در سعادت آباد تا پایانه هوشمند بار در قسمت کارگو فرودگاه امام خمینی حدود پنجاه و پنج کیلومتر و مدت زمان رانندگی فقط جهت رفت و برگشت (بدون احتساب ترافیک شهر تهران)یک ساعت و نیم است.
 • فاصله میدان هفت تیر تا پایانه هوشمند بار در قسمت کارگو فرودگاه امام خمینی حدود پنجاه کیلومتر و مدت زمان رانندگی فقط جهت رفت و برگشت (بدون احتساب ترافیک شهر تهران) دو ساعت است.
 • فاصله میدان هفت حوض تا پایانه هوشمند بار در قسمت کارگو فرودگاه امام خمینی حدود شصت و سه کیلومتر و مدت زمان رانندگی فقط جهت رفت و برگشت (بدون احتساب ترافیک شهر تهران) حدود دو ساعت است.
 • ساعت کاری دقیق پایانه هوشمند بار

پایانه هوشمند تحت نظارت گمرک فرودگاه امام از ساعت هشت صبح تا پانزده بعد از ظهر به طور رسمی فعالیت خود را آغاز میکند. پایانه هوشمند بار  روزهای پنج شنبه و جمعه و همچنین تعطیلات رسمی ، دایر نمی باشد.

 • زمان لازم جهت انجام امور اداری در باربری فرودگاه امام خمینی برای فریت بار به دانمارک

به طور معمول انجام پروسه اداری لازم جهت حمل بار هوایی به کشور دانمارک، یک روز کامل اداری از هنگام دریافت بار در گمرک فرودگاه امام تا صدور بارنامه هوایی، انجام مراحل قانونی و امور حراستی و تحویل بار به ایرلاین منتخب جهت خروج قانونی بار از مرز های هوایی ایران به طول می‌انجامد.

 • چه افرادی توانایی همکاری با بخش بار فرودگاه امام خمینی جهت فریت بار به دانمارک را دارند؟

کلیه افراد اعم از مسافران، مهاجران ( حتی بعد از مهاجرت) تجار و صادرکنندگان بار چه ایرانی باشند چه غیر ایرانی، دانشجو و دانش آموز، هنرمند و تاجر ، ورزشکار و… می‌توانند با رعایت کلیه قوانین، ضوابط و دستورالعمل ها از سرویس فریت بار هوایی جهت ارسال هوایی بار خود به کشور دانمارک اقدام نمایند.

 • چه نوع کالاهایی را می‌توان توسط بخش بار و کارگو فرودگاه امام خمینی به دانمارک فرستاد؟

  • ارسال اسباب و اثاثیه و لوازم منزل به آلمان

همانطور که می‌دانید روند مهاجرت از ایران طی دهه های اخیر افزایش چشمگیری داشته و سالانه تعداد زیادی از مردم به کشورهای مختلف دنیا نظیر دانمارک مهاجرت می‌کنند. با این حال نحوه ارسال لوازم منزل از جمله مشکلاتی است که ذهن مهاجران را به خود درگیر کرده است. اما نیازی به نگرانی نیست! مجموعه خدمات فریت بار فرودگاه امام خمینی امکان ارسال چنین لوازمی را به طور آسان و سریع برای شما عزیزان فراهم کرده است.

  • ارسال لوازم شخصی و اضافه بار مسافری به آلمان

در صورتی که قصد مسافرت به کشور دانمارک را دارید و با مشکل اضافه بار رو به رو هستید و میخواهید از هزینه های سنگین و جریمه های حمل اضافه بار محفوظ بمانید، بهترین راه برای شما استفاده از خدمات فریت بار مستقر در قسمت ترمینال بار‌ فرودگاه امام خمینی است. شما عزیزان می‌توانید با این روش کلیه لوازم شخصی و اضافه بارهای مسافری خود را با هزینه بسیار کمتر به شهر مقصد خود در دانمارک ارسال کنید و از جریمه های اضافه بار در امان بمانید.

  • فریت بار لوازم دانشجویی به آلمان

چنانچه قصد تحصیل در مدارس و دانشگاه های کشور دانمارک را دارید، لازم است بدانید که شروع یک زندگی جدید در کشور جدید هزینه بردار بوده و اگر به عنوان یک دانشجو دستتان در جیب خودتان است باید سعی کنید با حداقل هزینه ها مهاجرت کنید. ارسال لوازم شخصی و وسایل دانشجویی، کتب درسی، چمدان، کیف و… که از اولین احتیاجات یک دانشجو به شمار می‌رود، از راه فریت بار در قسمت کارگو فرودگاه امام خمینی با ارزان ترین هزینه حمل بار انجام می‌گیرد.

  • ارسال بسته به آلمان

چنانچه قصد ارسال بسته های کوچک و بزرگ حاوی خرده بار شخصی برای خود و یا ارسال هدیه و سوغاتی برای خانواده یا دوستان خود را در خارج از کشور دارید، می‌توانید بسته هایی تا وزن ۴۵ کیلو گرم را از طریق حمل هوایی و با استفاده از خدمات مجموعه ما در ترمینال بار فرودگاه امام خمینی به کشور دانمارک ارسال کنید.

  • فرستادن حیوانات خانگی به آلمان

بسیاری از مسافران و مهاجران به دلیل علاقه زیاد خود به حیوانات خانگی و محبتی که به دلایل مختلف به آنها دارند، تمایل دارند تا هنگام سفر و یا مهاجرت به کشور دیگر نظیر دانمارک آنها را نیز با خود همراه کنند. ارسال و یا به اصطلاح مهاجرت حیوان ها نیز مانند انسان ها پیچیدگی های خاص خود را دارد که از جمله آن ها می‌توان به اثبات سلامت حیوان، ارائه مدارک واکسن و حتی قرنطینه نیز اشاره کرد. قبل از ارسال حیوان خانگی لازم است از شرایط ارسال و مقررات کشور دانمارک در پذیرش حیوانات اطلاع حاصل کنید.

  • حمل هوایی تابوت و جنازه متوفی به آلمان

چنانچه شرایطی چون فوت شهروند دانمارکی در ایران و یا فوت یکی از اعضای خانواده مهاجرین به دانمارک حاکم باشد و در صورتی که یکی از بستگان نزدیک متوفی درخواست انتقال جنازه متوفی را به کشور‌ دانمارک داشته باشد، امکان نقل و انتقال هوایی آن به این کشور فراهم است. چنانچه قصد انتقال تابوت و جنازه متوفی را به دانمارک دارید، بایستی از قبل در رابطه با نحوه حمل آن از طریق سیستم فریت بار، قوانین و شرایط گمرکی دو کشور اطلاع حاصل نمایید.

  • ارسال هوایی بار صادراتی و تجاری به آلمان

تجار و صادرکنندگان بار چنانچه قصد تجارت و صادرات و واردات بار با کشور دانمارک را داشته باشند، می‌توانند جهت ارسال بار های تجاری خود از خدمات کارگو بار مجموعه خدمات فریت بار فرودگاه امام خمینی استفاده نمایند و کلیه اجناس مجاز خود را از طریق حمل بار هوایی به دانمارک ارسال کنند. ارسال هوایی بار به وسیله ترمینال کارگو فرودگاه امام خمینی و به وسیله ناوگان مدرن شرکت های هواپیمایی فعال و معتبر در ایران انجام میگیرد؛ که در ادامه به معرفی بخشی از فعالیت های صادراتی انواع بار به دانمارک پرداخته‌ایم:

   • ارسال فرش و صنایع دستی به آلمان

تنوع صنایع دستی و نقش و‌نگار فرش ایرانی که حاصل زحمات مردان و زنان هنرمند و خلاق کشورمان است. در بین مردم سایر کشور ها محبوبیت بالایی دارد. بطوریکه از فرش می‌توان به عنوان مهم ترین کالای صادراتی ایران به کشور هایی نظیر دانمارک اشاره کرد. مجموعه خدمات فریت بار فرودگاه امام خمینی امکان ارسال اینگونه اقلام را به طور ایمن و سریع به مقاصدی نظیر دانمارک فراهم‌ کرده است.

   • حمل  هوایی کالای صنعتی و نمایشگاهی به آلمان

سالانه نمایشگاه های علمی، فرهنگی، هنری و تجاری متعددی در شهر های مختلف دانمارک برگزار می‌شود که باعث جلب توجه طیف وسیعی از افراد جامعه از قبیل هنرمندان، تجار، صنعتگران، تولید کنندگان، ورزشکاران و… شده است.  حمل هوایی کالاهای صنعتی و نمایشگاهی از طریق سیستم فریت بار و از طریق پایانه هوشمند بار مستقر در قسمت باربری فرودگاه امام خمینی، امن ترین، و سریع ترین راه جهت ارسال انواع بار تجاری و غیر تجاری به دانمارک است.

   • فریت بار مواد غذایی ، خشکبار و زعفران به آلمان

انواع مواد غذایی، خشکبار و زعفران مرغوب ایرانی از مهم ترین مواد خوراکی صادراتی ایران به کشور دانمارک می‌باشند، که علاوه بر استقبال مردم دانمارک مورد استفاده مسافران و مهاجران مقیم دانمارک نیز قرار می‌گیرد. مواد غذایی و خوراکی به دلیل حساسیت های بالا و احتمال فاسد شدن باید به صورت تخصصی بسته بندی شده و با رعایت تاریخ انقضای آن با سرعت و امنیت بالا به شهر های دانمارک ارسال کرد. حمل بار هوایی بهترین و مقرون به صرفه ترین روش ارسال بار به دانمارک می‌باشد.

  • ارسال آثار هنری و تابلو با هواپیما به آلمان

ارسال تابلو های نقاشی و آثار هنری نظیر مجسمه و تابلو فرش و… به دانمارک نسبت به سایر کالاهای ارسالی از حساسیت بیشری برخوردار بوده و نیازمند مراقبت بالایی است. به همین دلیل نحوه بسته بندی و پیک آپ آثار و جا به جایی و ارسال آنها باید با حساسیت و دقت بالایی انجام بگیرد. چنانچه قصد ارسال آثار هنری خود را به نمایشگاه، موزه و جشنواره های مختلف دانمارک را دارید، می‌توانید از خدمات سیستم فریت بار در فرودگاه امام خمینی جهت ارسال بار به دانمارک استفاده نمایید.

 

فریت بار به دانمارک

فریت بار به دانمارک

 

محدودیت هایی که در راستای ارسال هوایی بار به دانمارک نباید نادیده گرفته شود!

لازم به ذکر است که ارسال انواع بار تجاری و غیر تجاری به دانمارک مستلزم رعایت قوانین و مقرراتی است که جهت حمل بار هوایی به دانمارک باید به آنها توجه کنید. در ادامه به معرفی و آشنایی با سه دسته از قوانین حمل بار هوایی پرداخته ایم:

 • مقررات ذکر شده توسط پایانه هوشمند بار و‌گمرک فرودگاه امام خمینی

توجه داشته باشید که شما به عنوان فرستنده بار بایستی کلیه قوانین و محدودیت های ارسال بار را رعایت کنید و چنانچه از رعایت قوانین سرپیچی کنید مشمول جریمه و پرداخت هزینه های سنگین گمرکی می‌شوید. اگر قصد ارسال بار تجاری به دانمارک را دارید، به همراه داشتن کارت بازرگانی از مهم ترین مدارکی است که برای ارسال بار به آن نیاز دارید.

پس از ارائه کارت بازرگانی و سایر مدارک لازم و انجام تشریفات گمرگی می‌توانید جهت ارسال بار خود از ترمینال کارگو فرودگاه امام خمینی اقدام نمایید. چنانچه قصد ارسال بار مسافری و مهاجری خود را دارید می‌توانید پس از ارائه مدارک لازم نسبت به بسته بندی تخصصی بار خود اقدام کرده تا بار شما در طول مسیر دچار آسیب نشود. پس از آن می‌توانید نسبت به فریت بار و دریافت بارنامه هوایی اقدام نمایید.

توجه داشته باشید که به همراه داشتن کالاهای ممنوعه نظیر سلاح و مهمات، مواد مخدر، عتیقه، طلا بیش از ۱۵۰ گرم، پول نقد بیش از حد مجاز و… و بدون داشتن مجوز خروج ممنوع است و مشمول جریمه های گمرکی می‌شود.

 • مقررات ذکر شده توسط خطوط هوایی

همانطور که می‌دانید حمل بار با هواپیما به این معنا نیست که شما می‌توانید هر میزان از بار را با خود به هواپیما ببرید. بلکه کلیه ایرلاین ها و شرکت های هواپیمایی محدودیت هایی را جهت ارسال هوایی بار به دانمارک و دیگر کشورها تعیین کرده‌اند که لازم است قبل از اقدام به ارسال بار از آن اطلاع حاصل کنید تا در هنگام تحویل بار دچار مشکل نشوید. همچنین مطابق با قوانین ایرلاین ها رعایت نکاتی چون عدم حمل کالاهای خطرناک و بسته بندی تخصصی بار، از مهم ترین نکاتی است که هنگام حمل بار هوایی  بایستی رعایت کنید.

 • مقررات ذکر‌ شده توسط گمرک دانمارک

برای کلیه مسافران و فرستندگان بار ضروری است که تا قبل از ارسال بار از قوانین گمرکی کشور دانمارک همانند نحوه پذیرش بار، رزرو بار و… اطلاع حاصل کنند. در غیر این صورت پس از ارسال بار و همچنین در هنگام ترخیص بار در فرودگاه های دانمارک، مشمول پرداخت هزینه های سنگین گمرکی بنا بر مقررات گمرکی کشور دانمارک خواهند شد.

مشاوران مجموعه ما جهت ارائه اطلاعات تکمیلی در رابطه با قوانین گمرکی دانمارک آماده خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز می‌باشند.

برخی شاخص های تعیین کننده در هزینه فریت بار به دانمارک

عوامل متعددی در تعیین هزینه های فریت بار به دانمارک موثر اند که از مهم ترین آنها می‌توان به نوع بار و حجم آن اشاره کرد که در ادامه به بررسی این عوامل می‌پردازیم. شما عزیزان می‌توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه به سایت رسمی مجموعه ما مراجعه کنید.

 • تاثیر نوع بار در‌هزینه

طبیعتا نوع بار تاثیر بسزایی در هزینه های ارسال هوایی بار به دانمارک دارد. به طور مثال هزینه ارسال ظروف و وسایل شکستنی و مواد غذایی که دارای حساسیت بالا و نیازمند بسته بندی تخصصی هستند از هزینه ارسال چمدان لباس و اضافه بار مسافری بیشتر است.

همچنین تجاری و مسافری بودن بار نیز تاثیر زیادی در هزینه حمل بار دارد. در بار های تجاری شما ملزم به ارائه و دریافت مدارکی از قبیل کارت بازرگانی و گواهی مبدا هستید که پروسه ارسال بار را طولانی می‌کند اما در ارسال اضافه بار مسافری، فرش، لوازم دانشجویی، بسته های کوچک و… پروسه اداری و هزینه گمرکی بسیار کوتاه بوده و کاهش پیدا می‌کند.

 • تاثیر حجم بار در هزینه

طبق فرمول محاسبه حجم بار، وزن محاسباتی بار شما از مقایسه وزن حجمی و وزن باسکول بسته مورد نظر شما محاسبه می‌شود. برای محاسبه وزن حجمی بسته، حاصل ضرب ابعاد بسته را به سانتی متر بر شش هزار تقسیم می‌کنیم، به این صورت وزن حجمی بسته بدست می‌آید. شرکت های هواپیمایی حمل بار از بین اعداد وزن باسکول و وزن حجمی عدد بزرگتر را به عنوان وزن محاسباتی در نظر می‌گیرند.

 لازم به ذکر است در مواردی که بار ارسالی شما به طور کلی سنگین باشد، مانند ماشین آلات، لوازم منزل و…. در این صورت وزن باسکولی مبنای محاسبه هزینه ارسال بار قرار می‌گیرد.

 • تاثیر نحوه انتخاب وسایل در هزینه

یکی از عوامل تاثیرگذار در هزینه ارسال هوایی بار به دانمارک وسایلی است که با خود به این کشور حمل می‌کنیم. به طور مثال چنانچه شما قصد ارسال وسایل شخصی، کیف، کتاب، چمدان لباس و… را داشته باشید دیگر نیازی به استفاده از پالت و یا جعبه های مخصوص حمل بار برای بسته بندی ندارید. همچنین از پرداخت عوارض گمرکی نیز در امان می‌مانید و می‌توانید بار خود را با کمترین هزینه ممکن به مقصد ارسال کنید.

در صورتی که جهت ارسال لوازم منزل، وسایل آشپرخانه، مواد غذایی، ظروف شکستنی، فرش، صنایع دستی و…. که نیازمند مراقبت های بیشتری در پروسه ارسال بار هستند، بکارگیری پالت، مقوا و جعبه های مخصوص بسته بندی بار هوایی و… برای بسته بندی تخصصی بار الزامی و هزینه بردار است. همچنین توجه داشته باشید که چنانچه بار شما تجاری باشد باید عوارض گمرکی را نیز پرداخت نمایید که این هزینه برای بار های مسافری لحاظ نمی‌شود.

چه مقدار زمانی جهت حمل بار هوایی به دانمارک از مبدا باربری فرودگاه امام لازم است؟

به طور معمول مدت زمان رسیدن بار به دانمارک با توجه به عواملی چون شرکت هواپیمایی حمل بار و مسیر پرواز و ترافیک بار در ترمینال کارگو فرودگاه امام خمینی سنجیده می‌شود، این زمان معمولا بین چهار الی پنج روز کاری به طول می‌انجامد.

مقدمات لازم جهت ترخیص بار از گمرک فرودگاه های دانمارک

از لحظه ورود بار به گمرک فرودگاه های دانمارک تا ۴۸ ساعت بعد از آن شما عزیزان می‌توانید جهت تحویل و ترخیص بار خود اقدام نمایید. توجه داشته باشید که در صورت اتمام ۴۸ ساعت بار شما به انبار انتقال پیدا می‌کند و هزینه های جا به جایی و انبارداری برای شما لحاظ می‌شود. همانطور که قبلا به آن اشاره کردیم کالاهایی که به صورت تجاری وارد گمرک فرودگاه دانمارک می‌شوند، از لحاظ گمرکی مورد بررسی قرار می‌گیرند و بعد از تطبیق آن با لیست ارائه شده در بارنامه،  عوارض گمرکی برای آن منظور می‌گردد.

 

حمل بار به دانمارک

حمل بار به دانمارک

 

چه خدماتی را می‌توان جهت ارسال کارگو به دانمارک از مجموعه خدمات فریت بار فرودگاه امام دریافت کرد؟

 • انجام بسته بندی تخصصی بارهای ارسالی

بسته بندی بار از مهمترین مراحل ارسال هوایی بار به دانمارک به شمار می‌رود. زیرا عدم رعایت بسته بندی تخصصی بار می‌تواند در جا به جایی های متعدد در طول پروسه حمل بار خسارت ها و صدمات غیر قابل جبرانی را چه از نظر مالی و چه معنوی برای فرستنده بار به همراه داشته باشد.

 • انجام ترابری بارها در اقصی نقاط کشور

پس از ثبت درخواست خود مبنی بر بسته بندی و حمل بار هوایی به دانمارک، پرسنل مجموعه خدمات فریت بار فرودگاه امام خمینی بارهای شما عزیزان را با کمترین هزینه ممکن از هر نقطه از کشور به طور کاملا تخصصی بسته بندی نموده و به فرودگاه امام خمینی انتقال می‌دهند.

 • نگهداری بارهای مشتریان در صورت نیاز

مجموعه خدمات فریت بار فرودگاه امام خمینی این امکان را فراهم کرده است تا در صورت بروز هرگونه مشکل در پروسه حمل بار و یا به درخواست فرستنده بار، بار را تا زمان آمادگی برای ارسال به دانمارک در انبار نگهداری کند. همچنین هزینه انبارداری بار شما تا مدت زمان معینی محاسبه نمی‌شود و مشمول هزینه نخواهد شد.

 • انجام امور گمرکی ارسال بار

تشریفات گمرکی به مجموعه مراحل اداری گفته می‌شود، که انجام آنها جهت ترخیص و تحویل بار های مسافری و تجاری در فرودگاه امام خمینی و فرودگاه کشور مقصد ضروری است. وزن کردن محموله، ارائه مدارک و دریافت مجوزات لازم جهت خروج بار از گمرک فرودگاه امام، دریافت پته مسافری، تایید اصالت کالا و… از جمله مراحل تشریفات گمرکی محسوب می‌شود که انجام آنها با به همراه داشتن مدارک زیر انجام پذیر است:

 • پکینگ لیست کالا به همراه ابعاد
 • اصل پاسپورت فرستنده و گیرنده
 • اصل کارت ملی فرستنده و گیرنده
 • کپی بلیط
 • آدرس کامل فرستنده و گیرنده بار همراه با کد پستی گیرنده بار و شماره تلفن وی در کشور مقصد

 

 • انجام امور مربوط به صدور بارنامه

پس از انجام مراحل بسته بندی و تشریفات گمرکی، بارنامه هوایی با مناسب ترین قیمت حمل بار هوایی به دانمارک صادر می‌شود و بعد از پرداخت صورتحساب ذکر شده در بارنامه رزرو ارسال بار توسط کارکنان مجموعه به فرستنده بار تحویل داده می‌شود. شما عزیزان می‌توانید جهت اطلاع وضعیت بار خود از طریق پایانه‌ی رهگیری بار با درج شماره بارنامه از آخرین وضعیت بار خود همچنین زمان دقیق رسیدن بار به مقصد اطلاع حاصل نمایید.

مجموعه ما با سالها فعالیت در زمینه ارسال هوایی بار به مقتصد دوری نظیر دانمارک، آماده خدمت رسانی به شما عزیزان در این زمینه می‌باشد. جهت دریافت اطلاعات بیشتر با مجموعه تماس گرفته و یا به سایت رسمی‌ مجموعه خدمات فریت بار‌ فرودگاه امام خمینی مراجعه کنید.

سوالات متداول