فریت بار لوازم مهاجرین ، با افزایش سیر مهاجرت در سال های اخیر به کشورهای مختلف اروپایی و آمریکایی ، اهمیت بیشتری پیدا کرده و فریت بار و انتقال لوازم منزل به یکی از دغدغه های مهاجران تبدیل شده است. بسیاری از کسانی که قصد مهاجرت دارند مایلند تا برخی لوازم منزل خود را به کشوری که قرار است زندگی جدیدی را درآن آغاز کنند، انتقال دهند.

بیشتر بدانید

‌در عرصه فریت بار تجاری از ایران فرش و زعفران دو کالای صادراتی سنتی ایرانی هستند که به لطف توان بالای تولیدکنندگان از دیرباز تا به حال توانسته اعتبار و محبوبیت فراوانی در بازارهای بین المللی کسب کنند و به طبع آن بسیاری از این صادرات توسط فریت بار تجاری انجام می شود.

بیشتر بدانید

خدمات فریت بار در دنیایی که وزن مجاز چمدان ها در هواپیما در حال کاهش و هزینه حمل هوایی بار اضافی به سرعت در حال افزایش روز افزون است، مشتریان شرکت های هواپیمایی  از حمل وسایلی که دوست دارند در سفر خود به همراه بیاورند نا امید می شوند یک راه حل مناسب است.

بیشتر بدانید

درست است که فریت بار مقرون بصرفه ترین و مطمئن ترین روش ارسال بار هوایی می باشد اما فریت بار هم برای خود مسائل و مشکلاتی دارد، همچنین نکاتی که اگر از آنها غافل شویم کل مجموعه کارها را به باد خواهد داد، یکی از آن مسائل بسته بندی تخصصی و اصولی مختص فریت بار است.

بیشتر بدانید

این روزها مسافرین و مهاجرین با توجه به مسائل اقتصادی و نرخ متلاطم ارز با مشکلات عدیده در سفرهای خود مواجه هستند. یکی از این مسائل حمل هوایی لوازم منزل و یا اضافه بار مسافرین به همراه خود در این سفرها می باشد. فریت بار جهت حمل هوایی اضافه بار مسافرین و یا حمل هوایی لوازم منزل یکی از به صرفه ترین و امن ترین راه های انتقال بار از طریق فریت بار فرودگاه امام خمینی می باشد.

بیشتر بدانید

حال که شما قصد فریت بار خود را دارید ، می خواهید بدانید که پس از دریافت بارنامه در فرودگاه مبدا چه مدت باید صبر کنید تا بار خود را در فرودگاه مقصد دریافت نمایید( مدت زمان فریت بار ) . در این نوشته کوتاه شما را با نحوه دریافت رزرو کتبی و نحوه آگاهی از موقعیت بارتان در پروسه حمل بار قرار می دهیم.

بیشتر بدانید

فریت بار از فرودگاه امام خمینی دارای مراحلی می باشد که فرستنده کالا می تواند این مراحل را خود جهت فریت بار طی نماید در صورتی که شخص فرستنده این مراحل را انجام دهد وی می تواند در قسمتی از هزینه فریت بار صرفه جویی نماید.

بیشتر بدانید

نحوه اندازه گیری وزن بار هوایی شما در پروسه فریت بار در مرحله اول به خود شما بستگی دارد ، در مرحله دوم به نوع کالایی که قصد ارسال آنرا دارید و در مرحله سوم نحوه بسته بندی بار شما اثر بسیاری در تعیین وزن نهایی بار شما خواهد داشت. وزن بار شما در فرودگاه و بر روی باسکول گمرک فرودگاه امام خمینی مشخص خواهد شد.

بیشتر بدانید

بعضی از لوازم روزمره زندگی دارای خطراتی نهفته و یا عیان می باشد که در هنگام فریت بار بنا بر قوانین کشوری و یا بین المللی موجب خسارت جانی ، مادی یا معنوی به مسافرین یاخدمه فرودگاه خواهد شد این وسایل جهت فریت بار به صورت هوایی ممنوع می باشد.

بیشتر بدانید