بنا بر علتهای زیادی طبق قوانین فریت بار به کانادا، هر مسافر تنها مجاز به داشتن مقدار از پیش تعریف شده ای بار همراه در هنگام سفر می باشد و به ازای مازاد بار خود می باید که در پای کانتر پرواز مبلغ هنگفتی را بابت جریمه پرداخت نماید. با این توصیف اضافه بار به یکی از مهمترین دغدغه های مسافرین، مهاجرین و دانشجویانی که عازم کشور کانادا هستند تبدیل شده است.

توصیه ما بمنظور کاهش هزینه های سفر، فریت بار به کانادا می باشد. سرویس فریت بار به کانادا شامل پیک آپ بار شما در شهر، بسته بندی در صورت نیاز، انجام امور گمرکی و صدور بارنامه گمرکی میباشد که شما مسافر محترم بعنوان فرستنده مجاز به انتخاب نوع سرویس مورد نیاز خود نیز میباشد. کافیست با برقراری یک تماس کارکنان باتجربه ما در محل شما حضور بهم رسانده و محموله شما را برای فریت بار به کانادا مهیا میکنند.

توصیه های ما در فریت بار به کانادا :

بسته بندی، حمل زمینی تا فرودگاه، انجام امور گمرکی و صدور بارنامه هوایی جهت فریت بار به کانادا را از ابتدا تا به انتها به ما بسپارید. بدین صورت شما به بهترین نحو پول خود را ذخیره کرده اید و خیالتان از جهت کالایی که به کانادا ارسال میکنید آسوده خواهد بود. لازم است بدانید که هزینه فریت بار به کانادا حدود ۳۰ درصد جریمه اضافه بار است و بار شما حداکثر ۳ تا ۴ روز دیگر در مقصد ( کشور کانادا ) به شما تحویل داده خواهد شد. در این پروسه  لزومی به حضور شما در فرودگاه نخواهد بود و ما از سمت شما کلیه امور مربوط به فریت بار به کانادا را عهده دار خواهیم شد.

قطعا به این نکته دقت دارید که در امر فریت بار به کانادا بسته بندی کالا از مهمترین اصول کار میباشد.کالای ارسالی شما جهت فریت بار به کانادا نیازمند بسته بندی حرفه ای و اصولی و دقیق میباشد. بنا به درخواست شما بسته بندی بار ارسالی توسط کارکنان مجرب ما با بهترین مواد جهت فریت بار به کانادا انجام خواهد گرفت تا خیالتان بابت سلامت بارتان نیز آسوده و راحت گردد.

اما چنانچه شما مسافر کانادا هستید، برای فریت بار به کانادا نیاز به بلیط و پاسپورت خواهید داشت. اما در صورتی که هدف شما ارسال سوغات و یا هدیه برای آشنایانتان باشد، دیگر نیازی به ارائه بلیط و پاسپورت جهت فریت بار به کانادا نیست. اما اگر شما تاجر باشید و بار شما حالت تجاری بخود گرفته باشد، به منظور فریت بار به کانادا شما نیاز به کارت بازرگانی خواهید داشت. در صورتی که کارت بازرگانی شما در حال حاضر آماده نمیباشد، شرکت قادر است از کارت بازرگانی همکاران جهت فریت بار به کانادا استفاده کند. پس حتما این نکته را با ما در میان بگذارید.

زمانی که بار شما به شهر مقصد در کانادا رسید ۴۸ ساعت در انبار نگهداری میشود و پس از آن شما میبایست هزینه انبارداری پرداخت کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه فریت بار به کانادا با ما تماس بگیرید.