بنا بر قوانین فریت بار به استرالیا ، بنا بر علل بسیاری، بار هر مسافر باید دارای وزن و حجم معین و مشخصی باشد و به جهت هر مقدار اضافه باری که با خود حمل میکند می باید که در پای کانتر پرواز مبلغ هنگفتی را بابت جریمه پرداخت نماید. با توجه به توضیحات فوق اضافه بار یکی از مهمترین دغدغه های مسافرین، مهاجرین و دانشجویانی که عازم کشور استرالیا هستند میباشد.

پیشنهادی که ما در جهت کاهش هزینه های سفر به استرالیا برای شما داریم استفاده از سرویس، فریت بار به استرالیا می باشد. سرویس فریت بار به استرالیا شامل پیک آپ بار شما در هر نقطه از شهر، بسته بندی در صورت نیاز، انجام امور گمرکی و صدور بارنامه گمرکی میباشد که شما مسافر محترم بعنوان فرستنده مجاز به انتخاب نوع سرویس مورد نیاز خود نیز میباشد.

با برقراری یک تماس کارکنان باتجربه ما در محل شما حضور بهم رسانده و محموله شما را برای فریت بار به استرالیا آماده میکنند.

توصیه های ما در فریت بار به استرالیا :

با سپردن تمامی امور به شرکت ما منجمله بسته بندی، حمل زمینی تا فرودگاه، انجام امور گمرکی و صدور بارنامه هوایی جهت فریت بار به استرالیا را از اول تا آخر شما به بهترین وجه پول خود را ذخیره کرده اید و خیالتان از جهت کالایی که به استرالیا ارسال میکنید آسوده خواهد بود.

ذکر این نکته بسیار ضروری است که هزینه فریت بار به استرالیا حدود ۳۰ درصد جریمه اضافه بار است و بار شما حداکثر ۳ تا ۴ روز دیگر در مقصد ( کشور استرالیا ) به شما تحویل داده خواهد شد. درپروسه فریت بار به استرالیا لزومی به حضور شما در فرودگاه نخواهد بود و ما از جانب شما کلیه امور مربوط به فریت بار به استرالیا را عهده دار خواهیم شد.

قطعا به این نکته دقت دارید که در پروسه فریت بار به استرالیا بسته بندی کالای ارسالی از مهمترین اصول کار میباشد.کالای ارسالی شما جهت فریت بار به استرالیا نیازمند بسته بندی حرفه ای و اصولی و دقیق میباشد.

بنا به نوع درخواست و نوع بار بسته بندی کالای ارسالی توسط کارکنان مجرب ما با بهترین مواد جهت فریت بار به استرالیا انجام خواهد گرفت تا خیالتان از بابت صحیح و سالم رسیدن بار راحت و آسوده شود.

اما چنانچه شما مسافر استرالیا باشید، برای فریت بار به استرالیا نیاز به بلیط و پاسپورت خواهید داشت. البته درصورتی که هدف شما از فریت بار به استرالیا ارسال سوغات و یا هدیه برای آشنایانتان باشد، دیگر نیازی به ارائه بلیط و پاسپورت جهت فریت بار به استرالیا نیست.

حال فرض کنیم که شما تاجر هستید و بار شما حالت تجاری بخود گرفته باشد. به این منظور برای فریت بار به استرالیا شما نیاز به کارت بازرگانی خواهید داشت. در صورتی که کارت بازرگانی شما در حال حاضر آماده نمیباشد، شرکت قادر است از کارت بازرگانی همکاران جهت فریت بار به استرالیا استفاده کند. پس حتما از ابتدا این نکته را با ما در میان بگذارید.

زمانی که بار شما به شهر مقصد در استرالیا رسید ۴۸ ساعت در انبار نگهداری میشود و پس از آن شما میبایست هزینه انبارداری بپردازید. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه فریت بار به استرالیا با ما تماس بگیرید.